Oglas
Studenti Univerziteta u Nišu obeležili su 1. mart protestom posvećenim sećanju na žrtve stradale u padu nadstrešnice 2024. godine, ponovo ističući poruku „država, to smo mi“. Iako manje brojan nego ranije, skup je okupio studente iz više gradova, građane i stručnjake različitih profesija. Govornici su naglasili važnost solidarnosti, odgovornosti i potrebe za sistemskim promenama, posebno u oblastima zdravstva i pravosuđa. Protest je završen zahtevima za istinu, pravdu i veću javnu odgovornost, uz poruku da građani ne odustaju od svojih ciljeva.