1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

На Чернігівщині 340 тисяч абонентів без світла через удар РФ

6 квітня 2026 р.

Внаслідок російської атаки знеструмлені абоненти у Чернігові, Прилуках, а також у Чернігівському та Прилуцькому районах. Крім того, без світла Славутич.

https://p.dw.com/p/5Bj2H
Відключення світла у Чернігові, жовтень 2025 року
Чернігів без світла (архівне фото)Фото: Valentyn Ogirenko/REUTERS

Російська армія пошкодила в ніч на понеділок, 6 квітня, важливий енергетичний об'єкт у Ніжинському районі Чернігівської області, повідомляє "Чернігівобленерго".

Внаслідок атаки знеструмлені 340 тисяч абонентів у Чернігові та Прилуках, Чернігівському та Прилуцькому районах. Енергетики почнуть аварійно-відновлювальні роботи щойно дозволить безпекова ситуація.

Крім того, вкотре знеструмлене місто Славутич Київської області, повідомив мер Юрій Фомічев. "Водопостачання на резервному живленні. Реагуємо на ситуацію по її розвитку", - додав він.

Нічна атака РФ

Цієї ночі російські безпілотники атакували також Одесу. Дрон влучив у багатоповерховку. Відомо про трьох загиблих, серед яких - дитина, та десятьох поранених. Аварійно-рятувальні роботи тривають, під завалами можуть бути люди.

Пропустити розділ Більше за темою