1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

Атака РФ: у частині Києва перебої зі світлом, водою і теплом

Опубліковано 20 січня 2026 р.Оновлено 20 січня 2026 р.

Війська РФ у ніч на 20 січня атакували Україну ракетами та дронами. В частині Києва фіксуються перебої з постачанням електрики, води та опалення.

https://p.dw.com/p/5768D
Перебої з постачанням електроенергії у Києві піля чергової атаки військ РФ, січень 2026 року
Перебої з постачанням електроенергії у Києві піля чергової атаки військ РФ (фото з архіву)Фото: Yan Dobronosov/REUTERS

Війська РФ у ніч проти вівторка, 20 січня, завдали чергового комбінованого удару по Україні. Атаки ударними дронами та ракетами, зокрема, балістичними, зазнав Київ.

У Дніпровському районі зафіксоване влучання в нежитлові будівлі, повідомив мер Києва Віталій Кличко. Також є повідомлення про падіння БпЛА на відкритій території. Наразі відомо про одну постраждалу людину.

Як уточнюють у поліції Києва, у Дніпровському районі вибуховою хвилею пошкоджено багатоповерхівку, травм зазнала 59-річна місцева мешканка. Також від падіння уламків пошкоджено близько двох десятків припаркованих автомобілів.

У Дарницькому районі пошкодженно вікна та паркан приватного будинку. В Деснянському - уламки БпЛА впали на території кладовища. В обох районах - без потерпілих. 

На лівому березі Києва перебої з електрикою, волою і теплом

Внаслідок атаки на лівому березі столиці фіксуються перебої зі світлом, водо- та теплопостачанням. Об'єкти соціальної інфраструктури переходять на автономний режим живлення.

Згодом Кличко повідомив, що нині без теплопостачання у Києві опинилися 5635 багатоповерхівок. "Майже 80 відсотків із них - будинки, куди повертали теплопостачання від 9 січня. (Станом. - Ред.) на вчорашній вечір з шести тисяч будинків 16 залишалися без тепла внаслідок пошкоджень ворогом критичної інфраструктури 9 січня. Лівий берег внаслідок сьогоднішньої атаки поки без водопостачання", - написав Кличко у Telegram.

Метро у Києві працює з обмеженнями

Поїзди Київського метрополітену також курсують зі змінами, повідомили у Київській міській державній адміністрації. Рух на "червоній" гілці відбувається між станціями "Академмістечко" - "Арсенальна" зі збільшеним інтервалом. Після завершення повітряної тривоги для перевезення пасажирів з лівого на правий берег курсуватиме два поїзди між станціями "Лівобережна" - "Арсенальна" з урахуванням поточної ситуації з електропостачанням. Орієнтовний інтервал руху цих поїздів - близько 20-25 хв, вони слідуватимуть без зупинок повз станції "Гідропарк" і "Дніпро".

На "зеленій" гілці рух відбувається між станціями "Сирець" - "Видубичі" з інтервалом сім хвилин, між станціями "Осокорки" - "Червоний хутір" - з інтервалом 10 хвилин.

Поїзди на "синій" лінії рухаються без змін у графіку.

На момент публікації новини, станом на 7:30 ранку, повітряна тривога у Києві триває, у командуванні Повітряних сил Збройних сил України попереджають про рух крилатих ракет.

Читайте також: Після обстрілів: як кияни виживають без світла й тепла

Пропустити розділ Більше за темою

Більше за темою