1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

У Києві 1200 будинків залишаються без тепла після атак РФ

16 лютого 2026 р.

У різних районах столиці понад 1200 будинків залишаються без опалення внаслідок російських ударів по енергетиці, повідомив Віталій Кличко.

https://p.dw.com/p/58s1d
Пункт обігріву у Києві, січень 2026 року
Пункт обігріву у КиєвіФото: Thomas Peter/REUTERS

У Києві приблизно 1200 багатоповерхових будинків залишаються без теплопостачання внаслідок російських ударів по енергетичній інфраструктурі, повідомив мер Віталій Кличко ввечері у понеділок, 16 лютого.

За його інформацією, без тепла залишаються 100 будинків, у яких опалення зникло після удару РФ по інфраструктурі столиці 12 лютого. Загалом після тієї атаки комунальники вже відновили подачу теплоносія в 2500 будинків.

Крім того, понад 1100 будинків у Дніпровському та Дарницькому районах залишаються без тепла після попередніх обстрілів. Опалення там не можна відновити через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ.

Читайте також: Київ без тепла: чи є альтернатива для Дарницької ТЕЦ?

Зеленський попередив, що РФ готує нові атаки

У вечірньому зверненні напередодні президент України Володимир Зеленський попередив про можливі обстріли найближчими днями: "Попереду знов кілька холодних днів, всі вже бачили, як росіяни цим користуються. Будь ласка, бережіть себе - реагуйте на повітряну тривогу".

У понеділок на тлі інформації розвідки про підготовку масованого удару РФ по Україні президенту доручив командувачу Повітряних сил Анатолію Кривоножку, міністру оборони Михайлу Федорову і голові "Укренерго" Віталію Зайченку протягом дня підготувати додаткові заходи захисту.

Удари РФ по ТЕЦ України: що далі?

 

Пропустити розділ Більше за темою