У Києві 1200 будинків залишаються без тепла після атак РФ
16 лютого 2026 р.
У Києві приблизно 1200 багатоповерхових будинків залишаються без теплопостачання внаслідок російських ударів по енергетичній інфраструктурі, повідомив мер Віталій Кличко ввечері у понеділок, 16 лютого.
За його інформацією, без тепла залишаються 100 будинків, у яких опалення зникло після удару РФ по інфраструктурі столиці 12 лютого. Загалом після тієї атаки комунальники вже відновили подачу теплоносія в 2500 будинків.
Крім того, понад 1100 будинків у Дніпровському та Дарницькому районах залишаються без тепла після попередніх обстрілів. Опалення там не можна відновити через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ.
Читайте також: Київ без тепла: чи є альтернатива для Дарницької ТЕЦ?
Зеленський попередив, що РФ готує нові атаки
У вечірньому зверненні напередодні президент України Володимир Зеленський попередив про можливі обстріли найближчими днями: "Попереду знов кілька холодних днів, всі вже бачили, як росіяни цим користуються. Будь ласка, бережіть себе - реагуйте на повітряну тривогу".
У понеділок на тлі інформації розвідки про підготовку масованого удару РФ по Україні президенту доручив командувачу Повітряних сил Анатолію Кривоножку, міністру оборони Михайлу Федорову і голові "Укренерго" Віталію Зайченку протягом дня підготувати додаткові заходи захисту.