1. Перейти до змісту
  2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

У Києві без опалення майже 3 тисячі багатоповерхівок - мер

22 січня 2026 р.

Протягом ночі опалення відновили в близько 227 будинків, без тепла ще майже 3 тисячі, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

https://p.dw.com/p/57D4p
Кияни в пункті обігріву ДСНС
Кияни в пункті обігріву ДСНСФото: Danyil Bashakov/AP Photo/picture alliance

Станом на ранок четверга, 22 січня, в столиці без централізованого теплопостачання залишаються близько трьох тисяч багатоповерхових будинків. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За минулу ніч, за його даними, тепло повернули до 227 будинків - вдруге після пошкоджень енергетичної інфраструктури внаслідок російських атак 9 та 20 січня. У місті продовжують діяти екстрені відключення електроенергії.

"Комунальники й енергетики працюють цілодобово, щоб повернути в оселі киян тепло та світло", - запевнив Кличко.

Подача тепла займає близько двох днів

Ввечері напередодні, 21 січня, анонсуючи подачу тепла в будинки без опалення, столичний мер уточнював, що процес потребує часу: "Щоб тепло дійшло до домівок киян, потрібно орієнтовно дві доби".

Тим часом водопостачання після атаки РФ 20 січня відновили вже всім споживачам столиці.

Зима без тепла: як українцям зігрітися без опалення

Пропустити розділ Більше за темою