У Києві без опалення майже 3 тисячі багатоповерхівок - мер
22 січня 2026 р.
Станом на ранок четверга, 22 січня, в столиці без централізованого теплопостачання залишаються близько трьох тисяч багатоповерхових будинків. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
За минулу ніч, за його даними, тепло повернули до 227 будинків - вдруге після пошкоджень енергетичної інфраструктури внаслідок російських атак 9 та 20 січня. У місті продовжують діяти екстрені відключення електроенергії.
"Комунальники й енергетики працюють цілодобово, щоб повернути в оселі киян тепло та світло", - запевнив Кличко.
Подача тепла займає близько двох днів
Ввечері напередодні, 21 січня, анонсуючи подачу тепла в будинки без опалення, столичний мер уточнював, що процес потребує часу: "Щоб тепло дійшло до домівок киян, потрібно орієнтовно дві доби".
Тим часом водопостачання після атаки РФ 20 січня відновили вже всім споживачам столиці.